top of page

Staňte se součástí site-specific představení k příležitosti 10. výročí MOVE Festu Ostrava 💛

Drazí cirkusáci, akrobati, performeři ta tanečníci

s obrovskou radostí vám přinášíme možnost zúčastnit se vzniku, tvorby a uvedení nového ostravského site-specific projektu. Ten vznikne pod vedením finské režisérky a performerky Ilony Jäntti a Šárky Bočkové - absolventky ostravské Janáčkovy konzervatoře, nyní úspěšné české akrobatky.

Ilustrační foto Elišky Brtnické během MOVE Festu 2021. (F: Kamil Hauptmann)

Out-doorová performance zaměřená na práci s ostravskými industriálními kulturními památkami vznikne k příležitosti 10. ročníku MOVE Festu Ostrava během týdenního intenzivního tvůrčího procesu na přelomu září a října 2023 a její premiéra proběhne v rámci hlavního programu MOVE Festu.
🔑 Účastí na tomto projektu získáte zkušenost s tvůrčím přístupy Ilony Jäntti, spolupráci s profesionálním týmem, prezentaci na mezinárodním festivalu a nové kontakty v oboru perfmativního umění.


🗓️ Zkoušky i uvedení výsledné performance se budou konat od 27. září do 8. října v prostředí jedné z dobře známých ostravských architektonických památek. Pro účastníky je nezbytné být přítomen po celou dobu období zkoušek.


👀 Společně s režisérka Ilonou Jäntti (FIN) nyní hledáme performery se zkušenostmi v pohybových disciplínách jako je nový cirkus, contemporary dance či fyzické divadlo, kteří by se chtěli stát součástí tohoto projektu! Předchozí zkušenosti s outdoorovými a site-specific projekty jsou výhodou, ale nejsou nezbytné 😉


💰 Vzhledem k tomu, že nejsme schopni pokrýt náklady na ubytování performerů během zkoušek, preferujeme lokální zájemce (nebo ty, kteří si sami zajistí ubytování). Honorář bude upřesněn při výběru účastníků. Celý tvůrčí proces bude probíhat v anglickém jazyce 🇬🇧


⭐️ Pokud vás náš nový projekt zaujal a rádi byste se zapojili, vyplňte prosím do 15. července 2023 tento formulář. Účastníci projektu budou vybráni na základě poskytnutých informací a videí. O přijetí nebo nepřijetí budete informováni do 30. července 2023.


Těšíme se na vás 😌Více z tvorby Ilony JänttiDalší site-specific projekty MOVE Ostrava

Foto: Marek Dušek


430 zobrazení0 komentářů

Commentaires


bottom of page