top of page

Rok 2023 očima MOVE týmu

Čas bilancování přišel i k nám a vyzpovídali jsme téměř všechny členy MOVE týmu. Poprosili jsme je, aby se probrali letošními rozpohybovanými zážitky a vybrali svůj highlite roku 2023. Čtěte dále a dozvíte se, co se Moveři nejvíce užili a na co budou nejraději vzpomínat.


Jana: Nejsilnějším momentem pro mě byl MOVE Fest - mám neskutečnou radost ze setkávání, projektů a iniciativ, které zajiskřily právě zde.


Během česko-slovenského tourování projektu The Urge, jsem byla nadšená tím, jaká skvělá nová místa a zákoutí obou zemí jsme objevili.


A v neposlední řadě mám hluboký zážitek z grónské residence. Tam jsem zažívala pocity, které se těžko popisují. A to mi připomíná, že pro mě bylo krásné pozorovat tým a zažívat důvěru a oporu v momentech, kdy jsem nemohla být na místě!Pavel: Za mě bylo nejsilnější derniérové turné inscenace Brave new life. Byl jsem součástí týmu od začátku, projekt mi dával smysl a na tyhle špíly jsem jezdil moc rád. Byla to taková srdcovka prostě. A taky jsem díky němu poznal spoustu inspirativních lidí! 
Lucie: Mě ještě pořád fascinuje, že jsme během MOVE Festu dokázali vyprodukovat závěrečnou Roller Skate Party, a to včetně vlastní půjčovny bruslí! Byla to úplně nová věc, kterou jsme si vymysleli a skvěle se chytla. Párty stmelila různé skupiny festivalových hostů a větřím, že si ji všichni užili :)Eliška: Já nejvíc vzpomínám na slovenské The Urge na Kuřím Rynku. Fascinovalo mě sledovat diváky, kteří jen procházeli kolem a byli vtaženi silou a energií toho představení a nemohli se odtrhnout až do konce. 

Terka: Zátěž bez tíže! Pro mě byl zážitkem ten semknuty tvůrčí tým. Bylo pro mě výzvou sledovat je ve výškách - tam jsem hodně vystupovala ze své komfortní zóny. Byla to obrovská radost o tenhle skvělý tým pečovat!
Vali:  Nejvíce jsem si užívala besedy, povídání a sdílení s profesionálními umělci, například s Markétou Pospíšilovou - ta mě opravdu okouzlila. Líbilo se mi, jak se spolu umělci baví, že o sebe mají zájem podívat se na to, co tvoří ostatní a dozvědět se o nich více. Skvělou neformální příležitostí potkat se a zapojit se byl nedělní festivalový brunch.


Bára: Mě nadchl celý MOVE Fest a jeho neskutečný festivalový vibe. Jsem moc vděčná za setkávání s úplně top tanečníky, možnost s nimi mluvit, vidět, jak tvoří a přemýšlí.
185 zobrazení0 komentářů

コメント


bottom of page