top of page

Kulturní lázně pro všechny!

Well-being v kultuře je čím dál tím častěji skloňované téma, které rezonuje s celou kulturní obcí. Také proto jsme se s radostí zapojili do mezinárodního programu The Penguin Project, který přináší kulturní lázně pro tvůrce a všechny ostatní pracovníky v kultuře vůbec!


Změňme systém! Způsob, jakým pracujeme v nezávislém kulturním sektoru, je neudržitelný. Často používáme naši vášeň pro kulturu jako palivo, abychom udrželi naše projekty v chodu, ale co nás vlastně pohání?


Pojďme společně změnit toto paradigma 😉 Přihlaste se do našeho na míru šitého desetiměsíčního školení o osobním vedení a organizačním rozvoji: http://thepenguinproject.com/train-the-trainer-program


Deadline na přihlášení: 30. listopadu 2022 Komunikačním jazykem projektu je angličtina 🇬🇧 Všechny informace najdete zde: http://thepenguinproject.com/train-the-trainer-program.

Program zaštiťují Partneři Trans Europe Halles network, Die Bäckerei Innsbruck a MOVE Ostrava.The Penguin Project je realizován díky podpoře z programu Erasmus+ a je financován Evropskou unií. Názory a postoje v něm vyjádřené patří pouze autorům a nemusí nutně odrážet postoje Evropské unie či OeAD-GmbH. Ani Evropská unie, ani poskytující autorita za ně nemohou nést odpovědnost.
🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧

Let's change the system now! The way we work in the independent cultural sector is unsustainable. Often we use our passion for culture as fuel to keep our centres going, but what is fueling us? Let's change this paradigm together.

We invite you to apply for our tailored 10 month training on personal leadership and organisational development: http://thepenguinproject.com/train-the-trainer-program.


Deadline to apply: 30 of November 202215 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page