top of page

Brave New Life očima Jihlavanů

Ve čtvrtek 26. ledna 2023 proběhl jeden z výjezdů projektu Brave New Life do českých regionů, konkrétně do Jihlavy. Představení proběhlo v místním DIODu a diváci, zde nastolili neuvěřitelnou atmosféru. Někteří z nich se s námi dokonce podělili o jejich pocity.


Jaké je představení Brave New Life očima Jihlavanů?

"Bylo to dynamické, gradující a v předvolebním čase velmi aktuální představení. Diváka do děje intenzivně vtahovaly i světelné efekty a živá muzika. Propojení čtyř zcela rozdílných hereckých postav přinášelo do představení zajímavé napětí. Odcházela jsem s mnoha podněty pro zamyšlení." (Katarina)


"Jsem ráda, že divadlo DIOD nabízí jihlavským divákům současné taneční a performativní umění. Ve čtvrtek jsem měla možnost vidět koprodukční česko-slovenské představení Brave New Life, které zpracovává velmi aktuální témata. Děkuji za zajímavý umělecký večer!"(Denisa)
"Díky Move Ostrava a Košické Trafačce za strhující představení s tak aktuálním tématem. Hledání pravdy nás v Diodu pohltilo..." (Klára)


"Brave New Life bylo představení, které útočilo na všechny smysly. Byl to neuvěřitelný zážitek, který ale nebylo vůbec jednoduché během vystoupení vstřebávat. Člověk se musel plně soustředit, aby dokázal vnímat jednotlivé nuance, příběh a práci se zvukem. Pohyb celé představení nabíjel energií. Velmi oceňuji práci se světlem a stínem, když aktéři famózně využívali stínu k dodání tajemna či světla k vykreslení dokonalé emoce ve tváři." (Tomáš)


Turné z veřejných zdrojů podpořil Fond na podporu umenia.


Foto: Adam Hruška


103 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page