top of page

● to jsou pravidelné pohybové lekce a workshopy, pro všechny, kteří se chtějí hýbat
● to jsou ty nejlepší performance, cirkus, pantomima a mnohem více ze současné kultury 
● to je prostor pro Vaši tvůrčí rezidenci
● to jsou pohybová představení v naší vlastní produkci
● to je mezinárodní festival tance, cirkusu a fyzického divadla Move Fest Ostrava

Move Ostrava je Váš prostor pro pohyb. Můžete se hýbat s námi na workshopech od jógy po závěsnou akrobacii. Můžete se hýbat sami, když si pronajmete naše Move Studio nebo k nám přijedete na tvůrčí rezidenci. Můžete se koukat, jak se hýbou jiní během těch nejlepších představení ze současné taneční scény. 

 

Move Ostrava je Vaše možnost stát se aktivním MOVErem nebo jen pasivním voyerem.

Dáme Vám možnost rozvíjet se, hýbat se, inspirovat se, mít radost, poznávat nové, zdokonalovat se. Ať už hledáte protažení ztuhlého těla, chcete se vydat za hranice své komfortní zóny nebo jste profesionál, který si chce v Move Studiu rozšířit obzory, jsme tady pro Vás. 

Chcete se hýbat pro radost?

Máme lekce pro začátečníky i mírně pokročilé, pod vedením zkušených lektorek. 

Jste profesionál, chcete se rozvíjet a tvořit?

Přihlaste se na jednu z lekcí pro profesionály nebo rovnou na tvůrčí rezidenci. Dostanete k dispozici zrcadlový taneční sál s audiotechnikou a výsledek už je jen a jen na Vás.

Chcete se dívat a nechat se inspirovat?

Sledujte náš cooltourní program a nenechte si ujít žádné taneční představení. Každou sezónu do Ostravy přivážíme špičky oboru jako například novocirkusové Losers Cirque Company či nejznámějšího českého mima Radima Vizváry. A v říjnu si rezervujte datum 7. - 11. 10. pro každoroční mezinárodní festival Move Fest Ostrava. To bude ta pravá pastva pro oči i duši.

A kdo se o Vás bude v Move Ostrava starat?

Na pravidelných lekcích je to tým skvělých a zkušených lektorek Tereza Cigánková (současný tanec), Lucie Mičková Kovářová (závěsná akrobacie a flexi), Barbora Kaufmannová (balet) a Jana Ryšlavá (jóga). Každou sezónu nás také navštěvuje řada mimoostravských hostujících lektorů jako například Nataša Novotná (gaga) či členka baletu Monte Carlo Markéta Pospíšilová. Pravidelně pořádáme víkendové intenzivky například s Acro Project, či dokonce celý intenzivní týden v rámci Move Summer Intensive a Move Winter Intensive.

 

O chod Move Ostrava se stará naše produkční mistryně Marcela Kučová Petříčková, promo queen Lucie Sembolová a za technický chod ručí šéf techniky Pavel Vitt. No a celé to zpískala Moverka tělem i duší Jana Ryšlavá - tanečnice, choreografka, jogínka, lektorka, učitelka,…a vůbec všechno ❤️ 

MOVE OSTRAVA

bottom of page