top of page

Lucie Mičková Kovářová

Jak jsem se dostala k učení?

K závěsné akrobacii na šálách jsem se dostala díky své profesorce z konzervatoře a mojí současné šéfové Janě Ryšlavé. Můj první vzdělávací workshop byl s Cirk la Putykou. Závěsná akrobacie mě dostala natolik, že jsem se začala v tomto oboru vzdělávat kde se dalo. Prošla jsem workshopy v Cirkusu trochu jinak a Cie Pieds Perchés, pravidelně navštěvuji i pražský Cirqueon. Miluju cestování a vždy se s nažím v dané lokalitě načerpat nové inspirace. Cvičila jsem jógu na Srí Lance, Lomboku a Bali. V létě jsem absolvovala workshopy v Amsterdamu. 

zaveska001_edited.jpg
flexi002_edited.jpg

Co mě na vedení lekcí nejvíce baví?

Baví mne sledovat neskutečný progress, kdy z nepředstavitelného se stává činnost normální a samozřejmá. Baví mě, když mí klienti mají takovou radost z dosaženého prvku, že na lekci tleskají, upřímně se podporují a vyzařují vždy neskutečnou energii. Můžu jen potvrdit, že jsme si vzájemnou motivací a inspirací. Je to vážně můj dream job.

Když zrovna neučím, tak...

Když neučím v Move studiu, snažím se předávat své dovednosti dále na jiných místech. Například organizujeme víkendové soustředění na šálách v Beskydech. Tyto akce najdete na webu www.salala.cz. Když se zrovna nehýbu, což není moc často, mám v ruce foťák a nejraději fotím svatby. Mimo jiné také spolupracuji se střediskem volného času a organizujeme prevence pro děti základní školy, příměstské tábory a podobné akce.

71330287_10212356505668364_4064796828921
bottom of page