MOVE FEST 2019 bude letos nejen v milované Ostravě a Košicích, ale nově i ve Valmezu. A téma? Superpowers! Mrknem na ně ale trochu jinak. Protože i Superman je přece jenom člověk.

Cooltour již tradičně otevírá svou scénu pro začínající tanečníky a choreografy. Ať už se vaše tvorba ubírá k fyzickému divadlu, akrobacii nebo čistému tanci, registrujte se do 9. 11.

Výjimečný performer a zkušený choreograf rozhýbe svým Sólem novou sezónu tanečních představení v Cooltouru už tento čtvrtek.

V MOVE Dance Studio začínají naše pravidelné pohybové lekce. Zdravit slunce, viset hlavou dolů nebo propínat špičky můžete od pondělí do čtvrtku každý týden!

MOVE Summer Intensive – ojedinělý pohybový projekt, který propojuje taneční profesionály a nadšence s lidmi bez tanečních zkušeností – spustil předprodej vstupenek na jednotlivé lekce. Pět dní plných intenzivního pohybu se v letošním roce uskuteční od 6. do 10. srpna. Pohybová platforma MOVE Ostrava připravuje oblíbený taneční týden již od roku 2013.

I v letních měsících rozhýbou naši lektoři z MOVE Dance Studia všechny milovníky pohybu:

Dost bylo bilancovaní spojených s koncem roku, salátu, brambůrků a cukroví – je čas se zase pořádně rozhýbat! A to opět můžete na MOVE pravidelných lekcí, které startují 8. LEDNA.

cooltour        mk         moap


Další partneři